Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

کیفیت و اصالت حق شماست:

یک مشتری و خریدار با هوش همواره به دنبال خرید کالای اصلی و با کیفیت است. اصلی به این معنی که توسط شرکت معتبر ساخته شده باشد و با کیفیت به این معنی است که کارایی مطلوبی داشته باشد. یکی از حقوق هر خریداری این است که کالایی که خریداری می کند اصلی بوده و همان ویژگیهایی را دشته باشد که موقع خرید به او اعلام شده و همان خصوصیات را داشته باشد. ما در فروشگاه اینترنتی ماهشهرمارکت به حقوق مشتریان اهمیت ویژه می دهیم و به همین خاطر همه کالاهایی که توسط توسط وب سایت ماهشهرمارکت عرضه می شونددرجه1 هستند. همه کالاهای ساخت ایران توسط شرکت یا کارخانه اصلی سازنده آن کالا ساخته شده و کالاهای خارجی هم توسط شرکتهای وارد کننده معتبر و دارای مجوز قانونی وارد ایران شده اند.

 

48 ساعت ضمانت بازگشت تنها برای تضمین اصالت:

متاسفانه بسیار مشاهده شده که خریدار پس از خرید کالا متوجه می شود که کالای خریداری شده فاقد کیفیت و اصالت می باشد؛ یا خصوصیاتی که هنگام خرید درمورد کالا به او گفته شده دروغی بیش نبوده برای بازاریابی. در همین راستا امکانی را فراهم آوردیم که می توانید در صورت مشاهده عدم کیفیت و اصالت، کالا را تا 48 ساعت پس از دریافت بازگردانید. پس می توانید کالای مورد نظر خود را بدون نگرانی از اصل بودن آن از میان تنوع گسترده ای از محصولات انتخاب کرده و خریداری نمایید. توجه داشته باشید که در صورتی که کالا از حالت اولیه ی خود از نظر سلامت خارج شده باشد امکان بازگردانی وجود ندارد.

 

گارانتی معتبر و امکان انتخاب گارانتی:

همه محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ماهشهرمارکت توسط شرکت های معتبر ساخه شده و دارای گارانتی معتبر هستند. پس با خیال راحت می توانید کالای خود را خریداری کرده و در صورت بروز ایراد و مشکلات فنی از گارانتی کالای خود استفاده کنید.

 

در مورد محصولات آرایشی و بهداشتی توجه کنید:

این گروه از محصولات به دلیل رعایت نکات بهداشتی شامل ضمانت بازگشت 7 روزه نمی شوند. تنها در صورت مغایرت محصول با آنچه در فروشگاه اینترنتی ماهشهرمارکت نشان داده شده و در صورتی که کالا از حالت اولیه خود خارج نشده امکان بازگشت وجود دارد. همچنین در صورت گذشته بودن تاریخ انقضا امکان بازگردانی وجود دارد.

 

درمورد محصولات غذایی توجه کنید:

امکان بازگردانی محصولات غذایی نیز به دلیل رعایت مسائل بهداشتی وجود ندارد. تنها در صورت مغایرت محصول با آنچه در فروشگاه اینترنتی ماهشهرمارکت نشان داده شده و در صورتی که کالا از حالت اولیه خود خارج نشده امکان بازگشت وجود دارد. همچنین در صورت گذشته بودن تاریخ انقضا امکان بازگردانی وجود دارد.

 

با ما در تماس باشید:

در صورت بروز هر گونه ابهام و سؤالی با ما تماس بگیرید.

همچنین بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.