Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شیوه های پرداخت هزینه ی کالا :

ما در فروشگاه اینترنتی ماهشهرمارکت دو نوع شیوه ی پرداخت را جهت احترام به سلیقه ی مشتریان قرار داده ایم. این دو نوع شیوه ی پرداخت عبارتند از: پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل تحویل کالا.

 

پرداخت اینترنتی :

شما مشتریان عزیز می توانید هزینه کالای خود را در طی مراحل ثبت سفارش و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به صورت اینترنتی پرداخت کنید. برای این کار باید در مراحل تکمیل فاکتور خرید، در قسمت انتخاب شیوه ی پرداخت، گزینه ی پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید؛ سپس از طریق رمز دوم و رمز 16 رقمی روی کارت، تاریخ انقضای کارت ، cvv2 و برخی اطلاعات دیگر عملیات پرداخت خود را به اتمام برسانید. توجه داشته باشید که جهت احتیاط بیشتر شماره پیگیری خرید اینترنتی را نزد خود نگهدارید. به کمک این شماره می توانید در صورت اتفاقاتی مثل قطع و وصل شدن اینترنت و کم شدن وجه نقد از حساب و ثبت نشدن فاکتور خرید بتوانید وجه خود را از بانک بازستانید. توصیه می کنیم که همه ی مشتریان شیوه ی پرداخت اینترنتی را برای پرداخت هزینه ی سفارش کالای خود انتخاب کنند؛ زیرا باعث اولویت ارسال کالا نسبت به مشتریانی که شیوه ی پرداخت در محل را انتخاب کرده اند می شود.

 

پرداخت نقدی در محل تحویل :

این شیوه ی پرداخت جهت مشتریانی قرار داده شده است که تمایل دارند برای اطمینان بیشتر از تحویل محصول، هزینه ی کالای خود را پس از دریافت، به صورت نقدی پرداخت کنند. برای انتخاب این شیوه از پرداخت باید در طی مراحل ثبت سفارش، در قسمت انتخاب شیوه ی پرداخت، گزینه ی پرداخت در محل انتخاب شود و سپس فاکتور خرید ثبت شود. مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی ماهشهرمارکت توجه کنند که در صورتی که این شیوه از پرداخت را انتخاب می کنند در هنگام تحویل سفارش حتماً کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشند.

 

پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان در محل تحویل :

مشتریان گرامی می توانند هزینه ی سفارش خود را از طریق دستگاه های کارتخوان مأموران پخش ماهشهرمارکت و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در محل تحویل کالا پرداخت کنند. برای این کار باید در طی مراحل ثبت سفارش در قسمت انتخاب شیوه ی پرداخت، گزینه ی پرداخت در محل انتخاب شود و سپس فاکتور خرید ثبت شود. مشتریانی که این شیوه از پرداخت را برای تسویه ی هزینه ی سفارش خود انتخاب می کنند توجه داشته باشند که در هنگام تحویل کالا، کارت شناسایی معتبر داشته باشند.

 

با ما در تماس باشید :

در صورت بروز هر گونه ابهام و سؤالی با ما تماس بگیرید.

همچنین بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.